LIVE kalender

Title 1
Lorem ipsum dolor sit amet.
Title 2
Lorem ipsum dolor sit amet.
Title 3
Lorem ipsum dolor sit amet.
Title 4
Lorem ipsum dolor sit amet.
Title 5
Lorem ipsum dolor sit amet.

11.apr – kl.21:00 – Trondheim vandrekonferanse m/ Sturla
25.feb – kl 16:00 – Oslo Konserthusgreier
10.feb – kl 16:00 – Kretstinget.
30.jan – kl 16:00 – Språksjov Bergen

07.des – kl.21:00 – Norges Lykekligste Impro på Folque Cafe

17.nov – kl:20:00 – Sort og Blå for FRI
11.nov – kl 13:00 – Ib i svarteste Granskogen Larvik
13.nov – kl 09:00 – Grunderuka Skien
03.nov.- kl.20:00 – OWMF
02.nov – kl 21:00 – Norges Lykkeligste Impro

26.okt – kl.20:00 – Speechless på Lie
25.okt – kl.18:00 – Norges Lykkeligste Show på Kafe K
25.okt – kl 11:00 – Krafttak for sang konferanse Oslo
21.okt – kl.21.00 – Bergen Terminus
21.okt – kl.12:00 – Lier Familiedag + Bergen
19.okt – kl.20:00 – Klepp Rogalad
18.okt – kl.19:00 – Oslo kongresssenter, Fagforbundet
09.okt – 16.okt – Barcelona
07.okt – kl.12:00 – Ål med Almir
05.okt – kl.21:00 – NL Impro @ Folque Cafe

23.sept – 30sept. – Sarajevo Tour
19.sept – kl 08:00 – Sandefjord
18.sept – kl 08:00 – Sandefjord
16.sept – kl 20:00 – smetljari
14.sept – kl 12:00 – Oslo Karoline
13.sept – kl 12:00 – Telemarkscenen m/ norges Lykkeligste ?
07.sept – kl.21:00 – Norges Lykkeligste på Folque Cafe
02.sept – kl 13:00 – -…..

31.aug – kl 18:00 – Podcast med Lena og De på Menstad
30.aug – kl 18:00 – Eid fest Ælvespeilet
26.aug – kl 12:00 – Vårt Nabolag OWMFest på Torshov
25.aug – kl.18:00 – Norges Lykkeligste på Mersmak
19.aug – kl 20:00 – Hagelarm Aslak og Igor
05.aug – kl 19:00 – Bryllupp @ Odd Fellow

06.jul – kl 09:00 – Førdekonferansen på Førdefestivalen
27.jun – kl 20:00 – Bilfinger avslutning med Anne Gravir
23.jun – kl 20:00 – Lektern med Finn Stokke
17.jun – kl.18:00 – Aslak band
13.jun – kl 18:00 – Brusteinballet, åpning av PIT 2017
01.jun – kl.18:00 – Podcast MENSTAD

21.mai – 27. mai – Trip to ROME
20.mai – kl 12:00 – Barnas Verdensdager Fredrikstad
06.mai – kl.12:00 – Ali Baba Lille lam i Drammen * Fride Riseng
04.mai – kl 21:00 – Stand Up FOLQUE (m/ Sturla Berg Johansen)
04.mai – kl.18:00 – Podcast MENSTAD
02.mai – kl.18:00 – PEN årsmøte, Litteraturhuset (Elisabeth Eide)

24.apr – kl 19:00 – Hell Hotell Værnes
21.apr – kl.20:00 – Skiens ballklubb med Bente Lid Strøm 60 år
06.apr – kl 21:00 – Stand Up FOLQUE
05.apr – kl.18:00 – Stand Up Grenland på Hedvigs Hybel

31.mar – kl 20:00 – Bryggeriet Skien, Z-Elektro
27.mar – kl 12:00 – BLefjell Storaas event.
23.mar – kl.18:00 – Podcast MENSTAD
11.mar – kl 18:30 – Jungeltelegrafen, Melahuset
09.mar – kl.19:30 – Stand Up FOLQUE m/ “Hva feiler det deg!” NRK sending.

23.feb – 06 mars – Bosnia & Herzegovina Release Tour SARAJEVO
16.feb – kl 18:00 – Menstad Bydelshus
03.feb – kl 22:00 – Grenland Friteater

28.jan – kl 18.00 – Julebord for miljøarbeidere, Sandvika.
21.jan – kl 20:00 – Rock mot kreft
20.jan – kl 10:00 – SMIA konferanse (thorvald Meyers gate 2)

Igor 2016:

19.des – kl.20:00 – HERO Skien Mottak frivilligheten
16.des – kl.20:00 – HERO Asker Sem Gjestegård
15 des – kl 20:00 – Konferanse frivillighet * Inspiria Sarpsborg m/ Fetterforeningen
08.des – kl 17:00 – Røde Kors Myren
01.des – kl.21:00 – FOLQUE m/ Vidar Hodnekvam

30.nov – kl 12:00 – NOME Workshop m/ Kenneth
25.nov – kl.21:00 – IOM Oslo Chalank
23.nov – kl 18:00 – Oslo, Fagforbundet (Nere Vollgate 3)
16.nov – kl.09:00 – Sarpsborg konferanse inkludering m/ Fetterforeningen
11.nov – kl 19:00 – Drammen m/ Storaas event
04.nov – kl 20:00 – Katakombene * Lundetangens venner
04.nov – kl 17:00 – Brevik Mottak
03.nov – kl 21:00 – FOLQUE m/ Dex Carrington
03.nov – kl:18:00 – HERO Skien
01.nov – kl.13:30 – Hva feiler det deg med Vidar og Erik

29.okt – kl 12:00 – Hamar
26.okt – kl.20:00 – Hotell Park Inn Alna * fagforbundet
22.okt – kl.21:00 – Ås Kulturhus m/fetterforeningen
22.okt – kl 12:00 – Actic Zumba for Røde Kors @ Kafe K
21.okt – kl 21:00 – Borgestad Elektro 4
20.okt – kl 21:00 – FOLQUE
20.okt – kl.11:00 – Krafttak for sang, Universitetsgata 25 Oslo m/ Fetterforeningen
16.okt – kl 15:00 – Oddrane
14.okt – kl 20:00 – Henrys Hus
07.okt – kl 20:00 – Disputas @ PRIO
06.okt – kl 21:00 – FOLQUE
04.okt – kl.11:00 – Røde Kors Telemark Skien

21.sep – kl.19:00 – granefest Lek med ball – granebanen
15.sep – kl.10;00 – gardermoen Imdi
13.sep – kl 10:00 – Gardermoen Imdi
11.sep – kl.12:00 – Ib på Menstad Bydelshus
10.spt – kl.12:00 – Hasleveien 26 – Karianne Hassel

28.aug – kl 20:00 – Milano (Cecchini)
25.aug – kl.20:00 – Dubrovnik (Storaas Adventures)
20.aug – kl.12:00 – Den Internasjonale Kulturfestivalen m/fetterforeningen

16.jun – kl.15:00 – Lie Bydelshus (May Linn Heimholt)
14.jun – kl.20:00 – Landinfo Hovedøya
10.jun – kl.22:00 – Wrightegaarden, Langesund, EY Porsgrunn
09.jun . kl 16:00 – Pølsefest oslo
07.jun – kl 09:00 – Diakonhjemmet, Vindern
04.jum – 5 jun – Kurs m/ Haakon Mustafa
03.jun – kl 18:00 – Sarpsborg, 1000 år m/ fetterforeningen
28.mai – kl.20:00 – Samfunnssalen, Oslo m/ fetterforeningen
20.mai – kl.10:00 – Skagerak Arena, sponsorfest
17.mai – kl 10:00 – Sukkerbiten, Oslo
05.mai – kl 21:00 – FOLQUE, Skien

29.apr – kl.21:00 – Vulkan Arena, Oslo m/ Fetterforeningen
28.apr – kl 12:00 – Konferanse for minoritetspråklige medier, Pilestredet 48
23.apr – kl 20:00 – Røde Kors
07.apr – kl 21:00 – FOLQUE, Skien
06.apr – kl 11:00 – HERO Gardermoen
06.apr – kl 18:00 – Doktorhuset, Skien feat. Mirza Jakic
02.apr – kl 12:00 – Etnisk musikklubb 20 år
28.mar – 1. apr. – Munchen, Tyskland
20.mar – kl.12:00 – På feil side av låven – konserthuset Stavanger
03.mar – kl 20:00 – FOLQUE, Skien

26.feb – kl.16:00 – Ingensteds for NTL m/ Fetterforeningen
15.feb – kl.18:00 – Kongsberg Storaas gjestegård
05.feb – kl 21:00 – MC Pavarotti, Mostar, Bosnia & Herzegovina m/ fetterforeningen
09.jan – kl.21.00 – Josefines, Oslo
06.jan – kl.18:00 – Blå kors Juletrefest, Oslo

Igor 2015:

13.des – kl.18:00 – Cafe Sør Oslo (Fetterforeningen)
11.des – kl.21:00 – Jernbanefolkets hus, Trondheim
10 des – kl.21:00 – Norsk folkehjelp
05.des – kl.21:00 – Hawk Club, Fredrikstad (Igor & Udruzenje)

29.nov – kl.12:00 – Igor & Demetrio @ Nordic Black Theatre
28.nov – kl 19:00 – Gulsethallen, Skien (Igor & Udruzenje)
27.nov – kl.21:00 – FO, Oslo – Smalgangen 42B, Grønland
25.nov – kl 19:00 – Ambasada BiH, Oslo (Igor & Udruzenje)
22.nov – kl 18:00 – Josip Pejakovic Litteraturhuset
21.nov – kl 18:00 – Studentersamfundet bislet
21.nov – kl.13:00 – Igor & Demetrio @ Sandefjord
20.nov – kl:18:00 – Nuklear medisin
19/20 – (Demetrio Rehearsals)
14.nov – kl.18:00 – Beiarn kommune (bodø)
13.nov – kl 19:00 – ENWA Pahlen Skien
12.nov – kl.12:00 – Igor og Elvis – Nordpolen.no – Kenan, Oslo
10 nov – kl 18:00 – Sandvika kulturhus
07.nov – kl 18:00 – Igor og Fetterforeningen RIKSSCENEN

31.okt – kl 20:00 – ELKO MODUM
30.okt – kl.20:00 – Dokkhuset – Trondheim
24.okt – kl.12.00 – Aslak og Igor m/ Fetterforeningen – Porsgrunn, Ælvespeilet
23.okt – kl 15:00 – Dowtown Porsrgunn
22.okt – kl.18:00 – Gausdal
21.okt – kl.18:00 – Raufoss
20.okt – kl 18:00 – Gjøvik
19.okt – kl 18:00 – Lena bibliotek
09.okt – kl 10:00 – Nittedal, Bjertnes
01.okt – kl 17.00 – Skien Misjonskirke

15.sept – kl.11:00 – Hjertnes Sandefjord
04.sept – kl 10:00 – Sandefjord kulturelle skolesekken ungdomskole
03.sept – kl 10:00 – Marienlyst NRK.
17.aug – kl.14:00 – Arendal Imdi Astrid Espegren 411 26 474
08.aug – kl.15:00 – Igor og Fetterforeningen – Festivalen i Bø
06.aug – kl.19:00 – Åpningen av festivalen i Bø
18.jul – kl:12:00 – Igor og Fetterforeningen, Oslofjordfestivalen
03.jul – kl 21:00 – Igor og Aslak – Karlsøyafestivalen, tromsø

25.jun – kl 18:00 – Igor og Fetterforeningen @ Ringsaker
13.jun – kl:12:00 – Igor og Demetrio @ Skien LIVE!
12.jun – kl:21:00 – Igor og Fetterforeningen @ Nordstrandhuset / Holmlia
06.jun – kl.20:00 – Igor og Fetterforeningen – Kråkeslåttfestivalen Senja
05.jun – kl 09:00 – Diakonhjemmet Høgskole
03.jun – kl.11:00 – Hausmannsgate 7 – Næringsliv og sammfunnsansvar

31 mai – kl.18:00 – konferansier for Ungdomsblokkfløytistene (Svein Egil Skotte 92668948)
29.mai – kl.18:00 – Igor & Elvis på Hunndalsdagene, Hunndalen
24 mai -> 28 mai – Igor & the Hunchbacks, Roma, Italia

25.apr – kl 14.00 – Tøyendagene, tøyen
24 apr – kl.19:00 – Røde Kors Bodø
23 apr – kl.09.00 – Otta, skrivekurs for skole
19 apr – kl.12:00 – Aslak og Igor m/ Fetterforeningen– Blårollinger på Parkteatret Oslo
11 apr – kl.12:00 – Igor og Dimitry på feil side av låven – Larvik
19.mar – kl.10.00 – Kommunikasjon og revy i byråkrati – Finnsnes (Bardufoss)
07.mar – kl 19 00 – Igor og Fetterorkestret – Arnulf Andersen 60årsdag , Furuseth

27.feb – kl.20:00 – Igor og Fetterforeningen – Ambassada BiH
24.feb – kl 18:00 – Førde – Igor med Fetterforeningen
23.feb – kl 18:00 – Høyanger – Igor med Fetterforeningen
14.feb – kl.12.00 – Asker bibliotek – Igor på feil side av låven
04 feb – 06 feb. – Gardermoen Imdi
03.feb – kl 21.00 – Aslak og Igor på Nordisk Barnebokkonferanse, Stavanger

29.jan – kl.09:00 – Panel på FLERE – konferanse v/ Riksonsertene , Gullhaug Torg Nydalen
23.jan – kl.12.00 – Visesang på Pub, Senja, Nord-Norge
18.jan – kl.14.00 – Sølvberget, Spellemannsdagene, Stavanger
17.jan – kl 18.00 – Spellemannutdelingen, Stavanger Kulturhus
08.jan – kl.17.00 – Blåkors Juletrefest, Oslo

Igor 2014:

20.nov – kl 12.00 – Bråta aktivitetssenter, Mjøndalen, Nedre Eiker
08.nov – kl 22.00 – Igor og Fetterorkestret – Larvik Bølgen
03.nov – kl 12.00 – “Igor på feil side av låven”, Strand Hotell, Vrådal
01.nov – kl 12.00 – “Igor på feil side av låven barneforestilling” – Nedre Eiker bibliotek

29.okt – kl.14:30 – “Igor på feil side av låven barneforestilling” – Øvre Eiker bibliotek
25.okt – kl.18:00 – “Igor på feil side av låven” – Sundhaugen Skyssstasjon i Åmot Modum
24.okt – kl.09.00 – “Igor på feil side av låven” – FA Vinje Edland skole -8.-10 klasse
24.okt – kl.13.00 – “Igor på feil side av låven” – FA Vinje Åmot skole, 8.-10
23.okt – kl.14.00 – “Igor på feil side av låven” – FA Vinje Rauland skole 8.-10.
23.okt – kl 10.00 – “Igor på feil side av låven” – FA Vinje Hjartdal Folkebibliotek
20.- 21. oktober – “Igor på feil side av låven” Frøya, Trøndelag, senter for distriktsutvikling

19.okt – kl 16:00 – Igor og Fetterorkestret – Union Scene Drammen
18.okt – kl:13:00 – “Igor på feil side av låven barneforestilling” – Union Scene, bar
17.okt – kl.20.00 – “Igor på feil side av låven” – Bø hotell, folkeakademiene
14.okt – kl.12.00 – Igor og gitar synger viser – Bråta Aktivitetssenter, Nedre Eiker
11.okt – kl.16.00 – Igor og Fetterorkestret – Hokksund Kulturhus
10.okt – kl.18:00 – Elvis og Fetterorkesteret – Ringerike Fengsel
08.okt – kl.20:00 – Stand Up, Nøtterøy Humortalenter med Torjussen
08.okt – kl.17:00 – “Igor på feil side av låven” – Nøtterøy Kulturhus, ungdom og helse
07.okt – kl.11.00 – “Aslak og Igor m/gitar” – Spillerom NRK P2
01.okt – kl.05:00 – “Aslak og Igor m/ band” – God Morgen Norge TV2 m/ Aslak

18-sep – kl 19:00 – Skien Misjonskirke.
01.sep – kl.18:00 – Imdi Sør, Kilden, Kristiansand
30.aug – kl.19.00 – 40årsdag, Grefsen, Oslo
24.aug – kl.13:00 – Lunde Slusemfi i Lunde, Nome
18.aug – kl.14.00 – Frivillighet Norge konferanse

28.jun – kl 18:00 – Den internasjonale dagen i Kristiansand
21.jun – kl 21.00 – 40årsdag, Fredrikstad
19.jun – kl 18:00 – Chateu Neuf
14.jun – kl 11:00 – Munkehaugen, Arendal
10.jun – kl.09:00 – Diakonhjemmet Oslo

30.mai – kl 20.00 – Hunndalsdagene, Gjøvik.
16.mai – kl 17:00 – Kulturhistorisk museum, UiO, “Ja, vi elsker frihet”
07.apr – kl 18.00 – Kristiansand, for Kirkens Bymisjon, Gravane 6
05.apr – kl 20.00 – Dokkhuset, Trondheim
29.mar – kl 14.00 – Cafe No9, Arendal
28.mar – kl 20.00 – Ælvespeilet, Porsgrunn
20.mar – kl 20.00 – Nordic Black Theater, Oslo
20.mar – kl 08.00 – God Morgen Norge, TV2

22.feb – kl.22.00 – Kontiki Club, Gøteborg
21.feb – kl 21.00 – John Dee, Oslo
07.feb – kl.19.00 – Gulset Kirke, Skien
08.jan – kl 19.00 – Gråtenmoen Bydelshus, “Igor med fettere” konsert
08.jan – kl 14.00 – NrkP1 Telemarksscenen SE/ LES REPORTASJE :)<-

Igor 2013:

15.des – kl 18.00 – Skien Misjonskirke
14.des – kl 20.00 – UDI feat. Igor, Fredrikstad
11.des – kl 16.30 – Jungeltelegrafen – Nrk P2, studio 15.

23.nov – kl 11.00 – Folkeakademiet samling, Oslo
27.okt – kl 18.00 – Giraffeball, Hotell Bristol
26.okt – kl 22.00 – Splatter Sessions, Mir, Oslo
26.okt – kl 11.00 – Barnas Verdensdager i Skien
24.okt – kl 11.00 – Nedre Eiker Ungdomsskoler
17.okt – kl 19.00 – Oslo, Norsk Design og Arkitektursenter
09.okt – kl.18.00 – Verdensdagen for psykisk helse v/LLH, Litteraturhuset
01.okt – kl.18.00 – Premierefest for “Ari og Per” – Soria Moria

22.sept – kl.11.00- Stavanger, Med Aslak bak Låven.
10.aug – kl.18.00 – Lofferliv på Haugstad Gård
11.jul – kl 12.00 – Radio Grenland
06 jun – kl 09.00 – Diakonhjemmet høgskole (diakonveien16)
01 jun – kl.11.00 – Kulturlørdag for barn Grimstad

27 mai – kl 17.00 – Tidemandstuen frivilligsentral, tidemandsgt 44
25 mai – kl 20.00 – Gamlelosjen Oslo
13 apr – kl 21.00 – Jønholt Gård, Porsgrunn
13 apr – kl 13.00 – Røde Kors Buskerud; Kongsberg
12 apr – kl 19.00 – Sogndal, Fellesorganisasjonen
10 apr – kl 09:00 – Besøkstjenesten, Røde Kors ledersamling
15 mar – kl 19.00 – Radio Nova
14 mar – kl 15.00 – Tone Tohus, Hotel Continental

26 feb – kl 20.00 – Elsker, Oslo
19 feb – kl.18.00 – Boklansering Bian Shen (Igor og Torbjørn), Boklansering Outland
14 feb – kl.18.00 – ettermiddagen, TV2
09 feb – kl.14.00 & 15.00 – Sagene Samfunnshus (Igor og Vlad)
08 feb – kl.10.00 – Asker Kulturhus (Igor og Vlad)
07 feb – kl 20.00 – ettermiddagen, TV2
02 feb – KL.12.00 – FA Rogaland, Nærbø
01 feb – kl.11.00 – FA Rogaland, Sauda og Sand
31 jan – kl 18.00 – ettermiddagen, TV2
24 jan – kl 18.20 – ettermiddagen, TV2

Igor 2012:

14 des – kl.20.30 – Sørmarka Hotell, Julebord.
10 dec – kl.18.30 – Drammen Røde Kors

16 nov – kl 13.00 – Fattig Norge konferanse / Keysergate 15, Oslo
14-15 november – Folkeakademiet AGDER turné
09 nov – kl.19:30 – Norske Talenter, Delfinale, Christiania tater, Oslo
05 nov – kl.11.00 – Barnas Verdensdager samling m/ “Igor og Greven”

30 okt – kl.19.00 – FA Buskerud – Lampeland Bibiliotek/ Flesberg
25 okt – kl 21.00 – Kirkens Bymisjon / Hotell Agustin Trondheim
25 okt – kl.10.00 – FA Buskerud – Eknes Undomskole / Killingsrud ungdomskole
24 okt – kl.18.00 – FA Buskerud – Drammen Bibiliotek / Rosendal Ungdomskole

20 okt – kl.11.00 – Barnas Verdensdager i Skien m/ “Igor og Greven”
15-19 oktober ’12 – TF & Rikskonsertene – Barnehageturné m/ “Igor og Greven”
11 okt – kl 21.00 – Norsk Petroleumsforening Ungdom – Trondheim
24-28 septem ’12 – TF & Rikskonsertene – Barnehageturné m/ “Igor og Greven”
17-21 septem ’12 – TF & Rikskonsertene -Barnehageturné m/ “Igor og Greven”
05 sep – kl.09.00 – Integreringskonferanse Trondheim

19 aug – kl.13.00 – Brylupp i Skien m/, Elvis & Mili
18 aug – kl.21.00 – Klubb Mubo m/ Elvis, Saso & Mili

05 jul – kl.19.00 – RK Ungdomsleir Gulsrud
27 jun – kl 10.00 – NT Christiania Teater
15 jun – kl.10.00 – Klyve Barnehage “Igor og Greven”
10 jun – kl.11.00 – NT Christiania Teater
7,8jun – kl 10.00 – Produksjon Igor og Greven: Porsgrunn Norønnagata 26
01 jun – kl 20.00 – TIL TOPPS – Galdhøpiggen & Lom, v/DNT, RK, IMDi
22 mai – kl 14.00 – NT Nydalen
24 apr – kl.17.00 – RK Oslo

28 mar – kl.19.00 – Skien Misjonskirke, fest for frivillige
21 mar – kl.10.00 – NTL Sentralforvaltningen årsmøte, Sørmarka konferansesenter
18 mar – kl.18.00 – Blåkors, Vålerengen Kirke (Elvis for Igor)
17 mar – kl 10.00 – Røde Kors Sør-Trøndelag årsmøte, Royal Garden, Trondheim
09 mar – kl.19.00 – Inkluderingskonferanse på Seilet; (Idrettskrets, VOFO, RK)

09 feb – kl.19.00 – Reis Deg komikerklubb, KLIMT, Lillestrøm
07 jan – kl 12.00 – Sandra 5 år prinsessefest, skøytehallen, Skien Fritidspark

RES: 07.12 / 30.11 / 23.11 / 16.11 / 09.11 / 02.11 / 26.10

Igor 2011:

11 dec – kl.12.00 – Skien Misjonskirke, Skien
05 dec – kl.19.00 – Røde Kors, Sande
02 dec – kl 20.00 – Våler Transitmottak julebord, Mikrobryggeriet i Moss

28 nov – kl.21.00 – PO kick-off m/ Aker Solutions, Statoil; Gildehallen, Molde
25 nov – kl 13.00 – Bisettelse; Gjerpen Kapell, Skien
23 nov – kl.09.00 – LO kartellkonferanse, Pers Hotell, Gol
17 nov – kl.19.00 – Kirkens Bymisjon, Makt og Muligheter; Sørmarka
16 nov – kl.20.00 – IMDi Øst, Integreringskonferanse, Scandic, Hamar
14 nov – kl.18.00 – Ringerike Fengsel, Kulturuka, Justisveien, Hønefoss (2 konserter)
11 nov – kl 19.00 – Folkeuniversitetet og VOFO, Asker Kirke/Menighet
07 nov – kl 20.00 – Arne Gulliksen Show, Dattera til Hagen, Oslo

27 okt – kl.12.00 – VOFO Konferanse, Radisson BLU Scandinavia, Oslo
26 okt – kl.20.00 – Konsert, Josefine Visescene, Josefines Vertshus, Bislett
24 okt – kl.19.00 – Folkeakedemiene, FN dagen, Nedre Eiker Bibliotek
22 okt – kl.13.00 – Barnas verdensdager / Rikskonsertene, Skien (6 konserter)
14 okt – kl.20.00 – Kafe K m/ UDI Orkester “AVSLAG Release Tour”, Porsgrunn
14 okt – kl.17.00 – Nrk P1 Østafjells, Porsgrunn
07 okt – kl.19.00 – Røde Kors årskonferranse, Clarion Hotell, Gardermoen

26 sept – kl 22.00 – One from the Heart, Bar&Cigar, Oslo
24 sept – kl 13.00 – Lørdagsbarn, Eyolf, Ibsenhuset, Skien
17 sept – kl 13.00 – Internasjonal dag, Asker / kl.16.00 – Litteraturfestivalen, Oslo / kl.20.00 – Nova Nada, Fredrikstad / kl 24.00 Z&M WP Grunerløkka
16 sept – kl.21.00 – BOA, Kafe Celsius, Kuturnatt i Oslo
10 sept – kl 09.00 – Vestfold Omsorgskonferanse, Midgard Historiske Senter, Horten

31 aug – kl 09.00 – Mangfoldskonferranse, Royal Garden, Trondheim Kommune
12 aug – kl.09.00 – MONSTER Prod. for TV2, studio Nydalen

25 jun – kl.19.00 – Til Topps i Lom; v/ Røde Kors/IMDi, Hovedscene, Lom
17 jun – kl 19.00 – Folkeakademiene, Best Western Hotell, Gardermoen
08 jun – kl 19.00 – Røde Kors omsorgskonferanse, Tollbodgatan, Tønsberg
07 jun – kl 19.00 – Bosnia og Hercegovinas Ambassade i Oslo
04 jun – kl 09.00 – Den Norske Turistforening årskonferanse, Geiranger

27 mai – kl.10.00 – HERO Helse, Ullevål sykehus
18 mai – kl.21.00 – Josefine Visescene, Bislett
05 mai – kl.13.00 – Telefonkontakt for eldre og Uføre, konferanse, Edderkoppen, Oslo

23 mar – kl.20.00 – Reis Deg Komikerklubb, Dattera til Hagen, Grønland
22 feb – kl.09.00 – HERO AS Konferanse, Thon Hotel Gardermoen
15 feb – kl.13/20 – Sauda VGS / Sauda Kulturhus, Sauda
23 jan – kl 10.00 – Radio Migrapolis, Nrk P2, Østlandssendingen
07 jan – kl 10.00 – Sandra 4 år, Vettene Barnehage, Siljan
04 jan – kl.10.00 – Frivillighet Norge, Konferanse, Youngstorvet

Igor 2010

05 des – kl.09.00 – IMDi konferanse, Griegghallen, Bergen
06 nov – kl 19.00 – Eventyrstund, Siljan Bibliotek
08 jan – kl 10.00 – Norsk på Norsk, Nrk P1, fra Marienlyst

Igor 2009

* ABL – Ali Babba og Lille Lam (Igor + Andreas + John Birger)
ABL på Julemarkedet i Trondheim (Trondheim Torg)
ABL på TRANSFORM Trondheim World Music Festival
ABL på Solsiden kjøpesenter
ABL på Ringve Museum
ABL på Asylmottak Turné: Steinkjær, Levanger, Persaunet..
ABL på Barnehageturné: Iladalen, Midtbyen, Ilabekken..
ABL på UKA 2009 (Barnedagen med Asgeir Borgmoen på Studentersamfundet)
ABL på Storåsfestivalen (Barn i Festivalen)
ABL på Musikkdagen i Trodheim (Lamoparken)
ABL på Dokkhuset (Platerelease)
ABL på Trondheim Folkebibliotek